AROMATOUCH

Nejedná o klasickou masáž, jak ji znáte. AromaTouch je speciální masážní technika, která využívá vůně a léčebných účinků pečlivě vybraných olejů značky DÖTERRA.

Co je AromaTouch?

Nechte se hýčkat masážní technikou, která používá ke svému plnému harmonickému působení oleje s označením CPTG. Každý olej je pečlivě vybrán na základě svých terapeutických účinků. Tyto certifikované oleje se vyznačují čistou terapeutickou kvalitou a mají mnoho léčebných vlastností.

Masážní technika AromaTouch stimuluje meridiány a energetické zóny těla. Harmonizuje také činnost různých tělesných systémů, které potřebujeme k radostnému a šťastnému životu. Mohu ji provádět samostatně nebo ji můžeme využít jako výborný doplněk k probíhající terapii EFT.

Používám 8 esenciálních olejů, které jsou po dvojicích aplikovány na záda a nohy jemnou masážní technikou.4 fáze techniky AromaTouch

Odbourání stresu 

V první fázi používám olej LEVANDULE a směs olejů BALANCE™, které Vám odbourají napětí ve svalech i myšlenkách.

Snížení zánětů v těle 

Směs AromaTouch™ a směs DEEP BLUE™, které jsou aplikovány v druhé fázi, jsou určeny k tomu, aby tělo zregenerovaly a rozpustily v něm veškeré zánětlivé body.

Podpora imunity

Ve třetím kroku aplikuji dvojici olejů MELALEUCA (Tea tree) a směs OnGuard™. Podpoříme jimi náš imunitní systém.

Harmonizace nervového systému 

Pomocí poslední dvojice olejů PLANÝ POMERANČ a MÁTA PEPRNÁ harmonizujeme autonomní nervový systém.

Jak AromaTouch probíhá?

  1. Kontaktujte mě a nalezneme společně termín, kdy se budeme moci setkat. 
  2. U této procedury ležíte jako při klasické masáži na břichu. Na Vaše záda, hlavu a chodidla nanáším dané oleje a jemnými pohyby je roztírám po pokožce. Technika AromaTouch by měla navodit pocit uvolnění a relaxu. 

Poté doporučuji alespoň 2-3 hodiny relaxovat, pít hodně vody a vyhnout se konzumaci kávy a alkoholu.

Jak často AromaTouch využít?

Procedura AromaTouch můžete využít jednou anebo na ni docházet v pravidelných intervalech. Čím více ji využíváte, tím více se projevují její blahodárné a povzbuzující účinky

Kolik AromaTouch stojí?

Procedura trvá cca 60 minut.

  • 1 procedura: 750 Kč 
  • Možnost dárkových poukazů