O MNĚ

Ještě před tím, než Vám představím své vzdělání a zkušenosti, ráda bych Vám vyprávěla jednu krátkou pohádku.

Z pohádky 

Byla jednou jedna paní a jmenovala se Šárka Nováková. Vzala si skvělého manžela a narodil se jim krásný chlapeček. Každý den s radostí pozorovala, jak její klouček objevuje svět a jak je šťastný a radostný. Žili všichni společně v jednom krásném malém domku. Ve volném čase se ráda věnovala sportu, ale třeba i četbě knih nebo výjezdům do zahraničí.

Do reality 

Jak se Vám tato pohádka líbí? Takto ve zkratce Vám to může připadat jako ideální příběh, kde všichni žili šťastně až do konce věků. Jenomže sami dobře víme, že takto život ve skutečnosti nefunguje ani nikdy nefungoval. Lze jej takto napsat pouze na papír, který sice snese všechno, ale rozhodně ne celou realitu jedinečného lidského života.

Všichni lidé, mladí i staří, bohatí i chudí, majitelé firem i řadoví zaměstnanci, mají každý své problémy, bolesti a závislosti a každý se s nimi musí nějak vypořádat. Ten trochu snadněji, onen zase obtížněji. 

A proč Vám tohle vyprávím?

Chci Vám říct jednu důležitou věc: jsem stejný člověk jako Vy. I já prožívám své špatné dny a trápí mě různé problémy. Některé jsou krátkodobé, ale některé jsou i delší a těžko řešitelné.

Postupem života jsem ale našla metody, předně terapii EFT a masáže Aroma Touch, díky kterým dokáži své problémy a těžkosti života zmírňovat, nebo dokonce odstraňovat. Pojďte to se mnou zkusit i Vy.


VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

Od dětství ráda poznávám nové lidi okolo sebe. Ale nejen to. Ráda poznávám i sama sebe a hloubku své duše. Hledám příčiny potíží, které mě trápí, a snažím se je efektivně odstraňovat.

První studia 

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích, kde jsem nabírala první zkušenosti, jak ostatní lidi posouvat dál a učit nové věci. Naučila jsem se kreativním přípravám a zpracování různých témat pro výuku a rozvíjení žáků.

První zaměstnání

Učitelkou jsem se sice nestala, ale v rámci nadnárodní společnosti jsem byla součástí personálního oddělení. Zde jsem absolvovala řadu seminářů, které se zaměřovaly na osobní rozvoj a práci s lidmi

Jednalo se např. o kurzy: Lektorské minimum, Akademie pro personální manažery, Emoční inteligence, Asertivita v praxi, Prezentační dovednosti atd. 

První sebepoznávání 

Mé životní zkušenosti mě stále více vedly ke vzdělávání a rozvoji sebe sama. Vzhledem k mému pohledu na svět jsem si byla vědoma toho, že se potřebuji vydat na další cestu, která vede mnohem hlouběji.  

První sebepoznávací kurz nastartoval mou novou cestu. Vyzkoušela jsem zajímavé možnosti terapií, kurzů, avšak zcela zásadní a zajímavou formou, jak odstranit své potíže a pustit do života harmonii, radost a štěstí, byla metoda EFT

Terapeut EFT

Zlom nastal v roce 2017, kdy jsem jsem se přihlásila na kurzy Terapeut energetické psychologie & EFT Certifikovaný výcvik, akreditovaný Ministerstvem školství, u Institutu energetické psychologie Z. Katayama. Studium techniky EFT v mém životě znamenalo mnoho změn

Díky svému odhodlání se plně věnovat terapii EFT jsem se přihlásila i na kurzy Praktik kvantové medicíny - opět na Institutu energetické psychologie Z. Katayama.

Dokončila jsem také obě úrovně EFT: Level I. a Level II u Marty Noskové, v rámci školicího centra ACHC & AAMET. Toto školení mi bylo neuvěřitelnou inspirací, jak vnést do terapie hravost, lehkost a kreativitu, ač se jedná o mnohdy velmi komplikovaná témata.